מטבח בסגנון עתיק

כאשר אנו קונים מכונית חדשה או מכשיר טלפון נייד חדש, ללא ספק נרצה להצטייד באחד הדגמים החדשים. בעניינים אלה – די ברור כי החידוש והקו המודרני יציעו לנו יותר, לפעמים הרבה יותר. אבל כאשר אנו רוצים לקנות מטבח חדש, האיכות טמונה לאו דווקא בקו המודרני או בחזות העדכנית דווקא. אמנם אין כל רע במטבח בקו צעיר, אבל לפעמים מתברר כי קשה להתחרות עם היופי הקלאסי של מטבח בסגנון עתיק. אם אתם אוהבים לטייל בסמטאות יפהפיות ולבקר בשוקי הפשפשים, אם אתם יודעים להעריך את המראה של פעם, אין להתפלא שזהו הסגנון שמדבר אל לבכם.

טעם של פעם – גם לצעירים

עד לפני שנים ספורות ניתן היה לראות רתיעה של ממש מפני סגנון עתיק, בקרב הדור הצעיר. אבל בעת האחרונה נרשם גל של רטרו שמזמן לא היה כמותו. על אותם גלי נוסטלגיה נסחפים לא רק המבוגרים ובהחלט לא רק בני גיל הזהב. אפילו צעירים, כך מתברר, מרגישים בחלקם את המשיכה אל הסגנון הקלאסי, המשדר יציבות, עמידות ומעל לכל – איכות. מטבח בסגנון עתיק יכול להשתלב נהדר גם בבתיהם של הזוגות הצעירים, שנישאו לא מזמן. בוודאי שזהו מטבח שישתלב נהדר גם בבתיהם של הוותיקים יותר, שאולי עוד זוכרים את הקווים שאפיינו את חדרי המטבח בבתי ההורים, בבית אבא.

עתיקות באיכות גבוהה

שאלה רווחת שנשאלת על ידי אלה שנתקלים בפעם הראשונה באפשרות של סגנון עתיק במטבח היא – מה בדבר האיכות? לעניין זה, ראוי לענות בהדגשה כי מטבח בסגנון עתיק יכול להיות הדבר האיכותי ביותר שבנמצא. אין מדובר במטבחים סוג ב', כאלה שבהם משתמשים בחומרי גלם שלא ראויים לדגמים יוקרתיים. הסגנון העתיק בהחלט הולך נהדר עם חומרי גלם מעולים ועם גימור בלתי מתפשר. והאם אין מטבחים עתיקים באיכות ירודה? זה בהחלט אפשרי, אם מתפשרים ולא עומדים על כך שהאופי העתיק ישתלב עם מיטב חומרי הגלם.

ועוד דבר – מטבח בסגנון עתיק יכול להיות מעוצב באופן שיהיה פרקטי לעילא. ניתן בהחלט למצוא מטבחים מסוג זה שיש בהם משטח עבודה מטיב מעולה לצד ארונות מעולים ופתרונות אחסון יוצאים מהכלל. ניתן לעצב מטבחים כאלה כך שיתאימו לסגנון הרווח של מטבחים פתוחים, בעלי רמה אסתטית גבוהה במיוחד.

אל תהססו לשאול

יש לכם חשק לדעת יותר על מטבח בסגנון עתיק? רוצים להבין מאילו חומרי גלם ייצרו עבורכם את המטבח? באיזה קו עיצובי הוא יורכב ואיך ניתן יהיה להבטיח עמידות גבוהה לאורך שנים? פנו לחברת עץ לדעת, המתמחה בנגרות במגע האישי. אל תהססו לשאול אותנו כל שאלה שעולה על דעתכם. בחברה מספקים את כל סוגי המטבחים, עם אפשרות לסגנונות קלאסיים ועתיקים. אפשרויות הגימור רבות ויש בנמצא גם דגמים נוספים, למתלבטים שרוצים לבחון כמה וכמה אפשרויות.