הסרת צלוליטיס

מהו צלוליטיס וכיצד מטפלים בתופעה זו? הסרת צלוליטיס

מעשה צלוליטיס הוא דלקת ברקמה התת-עורית. דלקת זו נוצרת בעקבות הצטברות יתר של תאי השומן בגוף האדם. לצד ההצטברות של תאי השומן במקום הדלקת, יתכן ויכנסו זיהומים נוספים למקום הפצע. כאשר המצב מגיע לנקודה קריטית זו יש לנקוט בכל האמצעים האפשריים על מנת לבצע הסרת צלוליטיס. במידה והטיפול לא ייעשה באופן מידי, הזיהום יוכל לפועל להתפתחות הדלקת ונמקים שונים.

הסרת צלוליטיס. למי היא מיועדת?

למרבית המקרים מתופעת הצלוליטיס סובלות נשים מבוגרות מגיל ארבעים ומעלה. לעיתים מאוד רחוקות תופעה זו יכולה להופיע גם אצל נערות צעירות. במקרה זה הסרת צלוליטיס הכרחית באופן מידי. אצל הגברים תופעה זו מאוד נדירה בשל העובדה שלגברים ישנו עור יותר חזק.

כיצד מבצעים הסרת צלוליטיס בפועל?

על מנת לבצע טיפול זה ישנן כמה דרכים עיקריות. הראשונה היא ייעוץ מקצועי עם הרופא המטפל שלכם וקבלת מרשמים לאנטיביוטיקות. תרופות אלו אכן יכולות לעזור בשלב הראשוני, אך במידה וזיהיתם סימני צלוליטיס לאחר הטיפול בתרופות, ייתכן ועליכם לנקוט באמצעים אחרים לצורך הסרת צלוליטיס.

הדרך השנייה ויותר יעילה היא הסרת צלוליטיס על ידי פילינג או משחות עיסוי נוספות. בסלון היופי של אסתטיקס תוכלו לעבור טיפול זה באופן יעיל וללא תופעות לוואי כלשהן. הטיפול נעשה על ידי צוות מומחים ובעזרת מכשירים חדשניים. באם אתם זקוקים לטיפול זה או טיפולים קוסמטיקאים אחרים, אתם מוזמנים להתקשר אלינו עכשיו ולקבוע תור לייעוץ. כמו כן, באם תבחרו להצטרף למועדון הלקוחות שלנו, תקבלו הנחה קבוע של 10%.

כיצד לזהות את תסמיני הצלוליטיס ללא עזרתו של רופא?

צלוליטיס קיבלה גם כינוי נוסף בקרב העם- "קליפת תפוז". הכינוי נובע מהעובדה כי בזמן הדלק הזאת העור על הרגליים של החולה מקבל צורה של קליפת תפוז. בנוסף למראה העור המיוחד ייתכנו כאבים חזקים  באיזור הדלקת. למרבית המקרים הצלוליטיס יכול לגרום לכאבי ראש וסחרחורות מתמשכים. ברור מאליו כי מומלץ להיעזר על ידי טיפולים שונים של הסרת צלוליטיס בהקדם האפשרי. הסרת צלוליטיס מוקדמת יכולה להציל את המצב ללא תופעת לוואי.