אוכל לחתולים

אוכל לחתולים

אם יש לכם חתולים אתם יודעים שרכישת אוכל לחתולים ברמה גבוהה היא משימה קשה. אמנם כיום ניתן לקנות אוכל לחתולים בכל סופרמרקט אבל אוכל איכותי הוא אופרה אחרת. המשיכו לקרוא ולמדו איפה ואיך ניתן לרכוש אוכל לחתולים איכותי מבלי לפשוט את הכיס. או במילים אחרות : איך ליהנות ממחיר זול מבלי לוותר על המקצועיות.

 

איכות ומקצועיות ללא פשרות

כמו בכל תחום גם אוכל לחתולים מומלץ לרכוש בחנויות שמתמחות באוכל לחתולים. הסיבה לכך נעוצה בעובדה שאוכל לחתולים מומלץ ורצוי להתאים לגיל, סוג והמצב הבריאותי של החתול.

למעשה, מציאת אוכל לחתולים במרכז הארץ היא בעייה כי לרוב האיכות באה על חשבון המקצועיות, כלומר אוכל איכותי לחתולים יעלה הון ויגרום לכם לפשוט רגל וכיס. אבל למזלכם גילינו מקום שבו ניתן לרכוש אוכל לחתולים במרכז הארץ במחירים שפויים, וכן בלי לוותר על האיכות ועל המקצועיות.

 

זכרו את השם

ארגו היא חנות שבה ניתן לרכוש אוכל לחתולים בפתח תקווה אבל היא הרבה יותר: בחנות ניתן לרכוש גם מוצרי הדברה לחתולים, חול, כלובי נשיאה והטסה ולא רק אוכל לחתולים. למעשה, זהו המקום הטוב ביותר לרכוש אוכל לחתולים בפתח תקווה אבל גם בעלי כלבים, ציפורים, דגים ומכרסמים יפיקו ממנו תועלת רבה.

במקום ניתן לרכוש מזון לציפורים, דגים ומכרסמים וכל מגוון של ציודים לכלבים כולל מזון יבש, שימורים, קולרים ורצועות, מוצרי הדברה, חטיפים, משחקים ועוד. למעשה זהו גן עדן לחיות מחמד.

 

ראיית עולם ייחודית

המקום נוקט בדרך פעולה ייחודית שנובעת מראיית עולם מיוחדת : בעלי החיים הם במרכז הבמה ותשומת הלב של המקום נתונה לבעלי החיים ולא לאנשים. המשמעות היא שבחנות זו נותנים לכל חיה וחיה יחס אישי וחם בהתאם לדרישותיה וצרכיה.

אבל בני האדם אינם יוצאים מקופחים מהחנות והם זוכים לייעוץ מקצועי ואמין, ליחס מסור, למוצרים איכותיים, לזמני אספקה מהירים ולמחירים שפויים במיוחד. אמנם המוצרים מיועדים לידידינו הטובים ביותר אבל אלו שנוטלים בעול הכלכלי הם בני האנוש, לכן בחנות לא שוכחים גם אותם

 

לשירותכם 24/7

החנות מאפשרת לרכוש מוצרים שונים 24/7 למרות שיש לה שעות פתיחה רשמיות : בימי חול בשעות 08:00-18:00 ובימי שישי עד 13:00. בשעות אלו צוות החנות עומד לרשותכם בטלפון שמספרו 072-3380699, במייל שכתובתו info@ar-go.co.il, בפייסבוק ובאתר האינטרנט. אתם מוזמנים להכות את המומחים.

צוות החנות ישמח להעניק לכם מידע וייעוץ מקצועי לפני, במהלך ואפילו אחרי שתרכשו ממוצריה וזה לא הכל – בהזמנה מקוונת תקבלו את המוצרים תוך 3 ימי עסקים והמשלוח חינם. אמנם נדרש אישור של חברת האשראי, אתם נדרשים לגור במרכז ולרכוש מוצרים ב-100 ₪ לפחות אבל זה משתלם

 

החנות שעושה את ההבדל

החנות מתהדרת בשילוב שבין מקצועיות, אספקה מהירה, יחס מעולה , מחירים שפויים וכמובן מוצרים איכותיים. ואגב, אם אתם תושבי הפריפריה תדרשו לשלם על המשלוח 20 שח בלבד. משתלם, נכון?