ניתוחים פלסטיים הסרת שיער טיפולי אסטטיקה הסרת משקפיים טיפולי שיניים הרזיה

מכשירי האולטרסאונד, הלייזר וגלי הרדיו לעזרת המלחמה בצלוליט


רקמות שומן מתחת לפני העור הם נחלת כולנו- אף של הרזים שבינינו. אלה מחוברות אל העור באמצעות סיבי קולגן- רקמת חיבור. עם הגיל נמתחים סיבי הקולגן או נשברים. רקמת השומן מצטברת אז בצורה לא אחידה מתחת לעור. חומרי הפסולת לא מנוקים ממנה על ידי המערכת הלימפתית, כתוצאה מזרימת דם לא טובה באזור. כך מתקבלות הגבשושיות הלא אסתטיות באזורים שונים בגופנו- הצלוליט.

פעילות גופנית נמרצת, עיסוי טוב ודיאטה נכונה יאיצו את זרימת הדם וישפרו את פעילות המערכת הלימפתית המפנה את חומרי הפסולת מתאי גופנו, ובכל מקרה- שילוב של דיאטה נכונה עם פעילות גופנית הוא הכרחי לאורח חיים בריא ונכון. אך כיום יש אפשרות לזרז את תהליך ההתפטרות מן הצלוליט גם באמצעים אחרים.

כמו בהרבה תחומי אסתטיקה אחרים, גם בתחום הטיפול בצלוליט ניתן להיעזר בקרני הלייזר, האולטרסאונד או גלי הרדיו.

הצלוליט ממוקם בשכבה התת עורית. בנוסף לעיסוי הממריץ את הדם באזור הצלוליט, משמשות קרני הלייזר האולטרסאונד או הרדיו לחימום השיכבה התת עורית.  קרני הלייזר והאולטרסאונד חודרות אל השכבה התת עורית, מחממות את האזור ומסייעות אף הן, כמו הלישה והעיסוי, להמרצת הדם, מה שמזרז את ניקוי הפסולת מן התאים הנגועים. חימום השומן ממיס אותו ומסייע למערכת הלימפה בסילוקו. היום קיימים בשוק מכשירי לייזר ואולטרא סאונד שונים המשמשים למטרה זו, בחלקם מתבצע התהליך בניהול ממוחשב.

טיפול בצלוליטיס במכשירי אולטרסאונד או לייזר אורך כ-45 דקות. להשגת התוצאה הרצויה דרושים 10-20 טיפולים, שניתן לעבור אותם בקצב של טיפול או שניים בשבוע. לאחר מכן יידרשו טיפולים משמרים.

יש לציין שטיפול מסוג זה בצלוליט הוא אפקטיבי מאד, ומביא לכל הדעות לתוצאות טובות.
מתלבטים בין המומחים
לצלוליט?

מומלצים

פורטל אסתטיקס מציג לפני הגולשים את כל האספקטים של האסתטיקה האנושית.  מאמרים מקצועיים בכל תחום הנוגע לאסתטיקה בארץ ובעולם, החל מטיפולים קוסמטיים ביתיים וכלה בתחומי הרפואה הקוסמטית- תחומים כמו ניתוחים פלסטיים, רפואת שיניים, ניתוחי הסרת משקפיים בלייזר וכדומה.

פורטל אסתטיקס הוא פורטל דינאמי, המתעדכן מדי יום ביומו והמביא לכם את המידע האקטואלי ביותר בכל תחום. דרך הפורטל תוכלו להתעדכן בטכנולוגיות החדישות ביותר של עולם היופי, לקבל מידע אקטואלי נכון להיום לגבי המכונים, הרופאים ובעלי המקצוע הטובים ביותר בכל תחום, להתעדכן במבצעים חמים, לקבל הצעות מחיר ולקחת חלק בפורומים השונים הדנים בכל נושאי האסתטיקה.
קידום אתרים
comlead